O Renew

renew_piramida_Profesionální výsoce účinná kosmeceutika pro salonní péči, vyrobená v laboratoři O.S.A. Laboratory – jsou podukty nejvyšší kvality. Řada přípravků Renew speciálně vyvinutá k léčbě nejběžnějších vad a nemoci pokožky, obnovení její funkce a omlazení.

Přípravky Renew pro domácí použití zajišťují trvalý účinek a zvýšují účinnost profesionálního ošetření.

Profesionální kosmetika Renew  je synonymem  garantované účinnosti ošetření, rychlého a trvalého účinku a vysokého ekonomického prospěchu pro profesionální kosmetology a dermatology.

RENEW vše, co očekáváte od profesionální kosmetiky!

RENEW zaručená účinnost procedur!

REDNESS LINE RENEW – PŘÍPRAVKY ŘADY PRO LÉČBU KUPERÓZY

Přípravky řady pro léčbu růžovky obohacené o účinné látky, které přispívají k normalizaci mikrocirkulace a posílení cévních stěn a kapilár, zlepšují krevní oběh v pokožce, hydratují, posilují regeneraci a obnovu ochranných vlastností kůže. Profesionální salonní procedury a domácí péče poskytují rychlý a viditelný efekt.

EYE LINE RENEW – ŘADA PRO INTENZIVNÍ PÉČI O POKOŽKU OKOLO OČÍ

Řada přípravků pro pleť kolem očí je navržen tak, aby odrážela nejnovější výzkum v oblasti biotechnologie pomocí aktivních složek s uklidňujícím, tonizujícím a zesvětlujícím účinkem. Přípravky zmírňují záněty, stimulují syntézu extracelulární matrix a májí dekongestantní účinek. Profesionální ošetření a aktivní domácí péče zlepšuje pružnost pokožky, stimulují tvorbu kolagenu a elastinu, účinně snižují otoky, zesvětlují  tmavé kruhy pod očima, chrání pokožku kolem očí, předchází tvorbě vrásek a vyhlazuje stávající.

BEAUTY PEARL RENEWMINI-ŘADA ZALOŽENA NA PŘÍRODNÍ BÁZI PEREL PRO «EXPRESNÍ BEAUTY OŠETŘENÍ»

Přípravky Beauty Pearl okamžitě zlepšují vzhled atonické, povadlé, unavené a namáhané pokožky. Přírodní prášek z perel, který obsahuje 22 druhů aminokyselin, vitamín B a proteiny, zlepšuje buněčný metabolismus, zpomaluje stárnutí buněk, vyrovnává tón pleti a texturu, dělá jí «porcelánovou». Zlepšuje turgor a elasticitu pokožky, dává jí zvláštní svěžest a jas. Série může být použita jako «Expresní Beauty ošetření», protože  dává rychlé a viditelné výsledky.

PEELING RENEW – ŘADA AKTIVNÍCH PEELINGŮ PRO RŮZNÉ TYPY PLETI

Peeling je řada různých typů peeling – fermentativní enzymatický, peeling gomáž, povrchový peeling na bázi ovocných kyselin v různých koncentracích, a take inovativní vývoj společnosti – středové peelingy na bázi kyseliny fytové v různých koncentracích a pH. Peelingy mohou být použity před jakýmkoli salonním ošetřením ke zvýšení jejiho účinnosti; mohou být prováděny jako plnohodnotný peeling program pro řešení různých problémů dermatologického charakteru (akné, jizvy po akné, pigmentace, změny související s věkem, a tak dále).

PROPIOGUARD RENEW – LÉČIVÁ ŘADA PRO INTENZIVNÍ A KOMPLEXNÍ LÉČBU AKNÉ

Léčivá řada stvořená pro léčbu různých forem akné,  které způsobují propionové bakterie (propionibacterium acnes). Působení přípravku Propioguard se zaměřuje na potlačení mikrobiální flóry, odstranění komedonů a jiných elementů akné, resorpcí infiltrátů a trvalých skvrn, normalizací sekrece mazových žláz, obnovení úrovně hydratace a posílení ochranné vlastnosti kůže. Ideální pro domácí péči a pro salonní ošetření.

DERMO CONTROL RENEW – ŘADA PRO MASTNOU A PROBLEMATICKOU PLEŤ

Řada Dermo Control obsahuje kompletní sortiment produktů pro ultrazvukové nebo neinvazivní mechanické čištění obličeje a přípravky pro domácí péči o mastnou a problematickou pleť. Řada obsahuje antiseptické a uklidňující přípravky, které snižují aktivitu mazových žláz, obnovují ochrannou funkci pokožky, pomáhají čistit póry od mazové sekrece, poskytují rychlé a viditelné výsledky.

GOLDEN AGE RENEW – OMLAZUJÍCÍ ŘADA

Řada Golden Age je navržena speciálně pro prevenci a nápravu změn souvisejících s věkem. Přípravky vytvářejí maximální komfort pro dehydratovanou pleť, poskytují potřebnou energii, rychle působí, stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Přípravky řady jsou určeny pro salonní anti-aging ošetrření a jsou zvláště účinné v boji proti stárnutí pleti pří denním domácím použití.

WHITENING RENEW – BĚLÍCÍ KÚRA

Bělící kúra Whitening  určena k zesvětlení pigmentových skvrn způsobených zvýšeným slunečním zářením a změnami , co souvisí s věkem a těhotenstvím. Přípravky zaměřené na normalizaci a snížení melaninu v kůži.

MULTIFUNKČNÍ PŘÍPRAVKY RENEW – MULTIFUNKČNÍ KRÉMY, SÉRA A MASKY

Řada výrobků multifunkčního použití zahrnuje profesionální krémy, séra a masky, včetně plastifikační alginátových masek, které se používají pro různé typy pleti a ve velkém rozsahu procedur. Produkty řady se používají v salonních procedurach, a také jako účinné přípravky pro aktivní domácí péči.